طراحی اجرا و مدیریت پیمان پروژه های ساختمانی در مشهد
با سلام خدمت دوستان عزیز . افتخار داریم در زمینه طراحی ، محاسبه و اجرای مراحل مختلف پروژه های ساختمانی در مشهد مقدس در خدمت همشهریان گرامی باشیم.همچنین آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی و محاسبات ساختمان و تهیه نقشه های اجرایی و مشاوره در امور ساختمان در خدمت کلیه هم میهنان عزیز می باشیم.

زمینه فعالیت ما شامل موارد ذیل می باشد :

1. اجرای کامل ساختمان های مسکونی و تجاری

  با استفاده از مدرن ترین متدهای روز دنیا ، طراحی و اجرای پروژه ساختمانی شما را از صفر تا صد انجام می دهیم.کافیست به ما اعتماد کنید تا بدون هیچ دغدغه و با پرداخت کمترین هزینه پروژه ساختمانی خود را به انجام برسانید.هدف ما صداقت در کار،کیفیت و سرعت بالای اجرا و رضایت کارفرما می باشد.

2. طراحی سازه و تهیه نقشه های اجرایی
1.2 طراحی سازه های فولادی و اسکلت فلزی با حداقل آهن مصرفی و بالاترین استحکام
2.2 طراحی سازه های بتن آرمه
 

3. طراحی معماری سه بعدی ، نما ، پلان ،دکوراسیون داخلی

با استفاده از نرم افزارهای 3D Studio MAX  , AutoCad Architecture , Rvit Architecture پروژه شما را قبل ازساخت واقعیت  مجازی تبدیل می کنیم و شما می توانید عکس واقعی کار تمام شده را ببینید!

4.امضای مجاز مهندسین جهت اخذ پروانه

 

 

 


طراحی، محاسبه و اجرای پروژه های ساختمانی در شهر مشهد
09151182004

نوشته شده در تاريخ پنجم اردیبهشت ۱۳۹۲ توسط مهندس خادم الشریعه

در جدول زیر مقایسه ای بین سقف کامپوزیت معمولی و متال دک ( سقف عرشه فولادی) انجام شده است :

البته باید در نظر داشته باشید برای پروژه های کوچک سقف کامپوزیت معمولی ارزان تر تمام می شود و ارجحیت دارد.الا در حالتی که سرعت اجرا مد نظر باشد. البته در این حالت باید سیستم بابر جانبی از نوع بادبندی باشد. به علت اینکه در ساختمان هایی که سیستم باربر جانبی انها دیوار برشی می باشد ، بتن ریزی همزمان چند سقف بایستی با تمهیدات ویژه انجام گرددو دیوار های برشی نیز طبقه به طبقه باید آرماتور گذاری و قالب بندی شوند.

در حال حاضر قیمت تمام شده سقف متال دک برای دهانه های زیر 3 متر حدود ۴۵۰۰۰تا ۵۵۰۰۰تومان می باشد.

قیمت تمام شده اجرای سقف کامپوزیت معمولی ۳۰۰۰۰ تومان حداکثر می باشد .با احتساب اضافه مصرف حداکثر 10 کیلوگرم آهن در متر مربع ۲۲۰۰۰ تومان به مبلغ فوق اضافه می گردد.

بطور کلی با اعمال صرفه جویی در مصرف فولاد و بتن در سقف عرشه فولادی قیمت آن با سقف کامپوزیت سنتی برابری می نماید. ولی از لحاظ کیفیت اجرا و تمیزی کار و سرعت اجرا سقف متال دک پیشنهاد می گردد.

 


 


برچسب‌ها: اجرای سقف متال دک
نوشته شده در تاريخ بیستم خرداد ۱۳۹۲ توسط مهندس خادم الشریعه

"سیستم های مرکب دال فولادی- بتنی(عرشه فولادی)، یکی از اقتصادی ترین روش های ساخت سقف برای ساختمان-ها، شناخته شده اند. این سیستم از مقاطع مختلط دال بتن مسلح بر روی ورق های ذوزنقه ای که به تیرها و شاهتیرهای فولادی متصل می شوند، تشکیل شده است.

سبک سازی صورت گرفته در این سیستم نسبت به تیرچه بلوک حدود 20% میباشد که نسبت به سقف های کامپوزیت سنتی از لحاظ سبک بودن، برگشت سرمایه و سرعت بالا قابل ملاحظه می باشد؛ همچنین قیمت تمام شده در این سقف به نسبت دال کامپوزیت سنتی پایین تر بوده ، به طوریکه اکثر کارفرمایان پس از آشنایی با مزایای این سقف آنرا در الویت پروژه های آینده خود قرار می دهند.

بقیه در ادامه مطلب ...


برچسب‌ها: متال دک

ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ سوم دی ۱۳۹۰ توسط مهندس خادم الشریعه
نوشته شده در تاريخ چهارم مرداد ۱۳۹۰ توسط مهندس خادم الشریعه
پس از حذف اجراي سقف بصورت طاق ضربي در ساختمانهاي بيش از دو سقف ، شاهد گسترش اجراي انواع سقفهاي بتني شامل سقفهاي تيرچه و بلوك سنتي ، سقفهاي كروميت و نيز كامپوزيت مي‌باشيم و بدليل تغيير مداوم قيمت مصالح و عدم ارتباط مستمر بخشهاي اجرايي با بخش طراحي و محاسبه ، يكي از بزرگترين مسائل محاسبين و دفاتر مهندسي و نيز كارفرمايان ، انتخاب نوع سقف ساختمانها مي‌باشد.

در این مجموعه سعی شده است که اولاً وزن کلیه سقف های تیرچه و بلوک سنتی (R1 تا R8 ) ، سقفهاي تيرچه و بلوك كروميت ( تیپهای R9 تا R12) و نيز سقفهاي كامپوزيت را محاسبه و جهت تعيين بار مرده سقفها در اختيار دفاتر مهندسي قرار دهيم. ثانياً سعي شده است تا مشخصات اجرايي و شرايط اجرا و مزيتها و محدوديتهاي هر سقف بيان گردد تا بدين وسيله از انتخاب سقفهاي نامناسب در طراحي اوليه جلوگيري نموده و نيز اين مشخصات راهنمايي براي مهندسين ناظر عضو دفاتر مختلف جهت نظارت بر حسن اجراي سقفهاي مورد نظارت باشد.ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ نوزدهم خرداد ۱۳۹۰ توسط مهندس خادم الشریعه
    

اسلایدر